Jdi na obsah Jdi na menu
 


Amor

30. 6. 2008

Amiho jsem znala dříve, než jsem měla koně vlastní.Patřil mé spolužačce a občas jsem na něm jezdila.Spolužačka se pak zřejmě rozhodla nemít již Amora ráda a prodala ho kamsi snad na parkur.

Amor  po nějakém čase skončil v koňském útulku Bianka a s ataxií.Když jsem ho viděla ani se mi moc nechtělo věřit, že je to on.S majitelkou útulku se dobře znám, tak jsme se dohodli, Amiho jsem si odvedla a nějaký čas pobýval s mými koňmi.Se Šustikem byli nerozluční kamarádi.

Bohužel po čase začala být pro mě celá situace finančně náročná a ještě náročnější se stěhováním koní a dražším nájmem.Dávat už tak 9 tisíc měsíčně nebyla sranda a s dalším by to bylo 12.Rozhodla jsem se dát Amiho do pronájmu za určitých podmínek, ne na ježdění a s tím, že ho pouze pronajímám ,ale fyzicky je stále můj.

Nyní je u jedné "zapálené" rodiny u Šumperka a je neuvěřitelně rozmazlován.Papírově zůstává stále můj (pojistka proti případnému špatnému osudu koníka).Byli jsme dvakrát na návštěvě a vím ,že mu nic nechybí.Plánují pořídit mu dalšího koňského kamaráda.Jsem ráda, že jsem dala na svůj dojem a Ami se má dobře.

Další fotky na : http://adeladvo.rajce.idnes.cz/Amor/#album

 

Náhledy fotografií ze složky Amor

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář